SKUP NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA

ZADZWOŃ 📞 530 907 520

Jak szybko mogę sprzedać nieruchomość ?

W zależności od ceny i przygotowanych dokumentów możemy dobić targu w ciągu około 24 godzin. Ważne, aby sprzedający znał dokładny stan prawny nieruchomości, posiadał numer księgi wieczystej *(jeśli taka istnieje), miał potwierdzenie wartości zadłużenia lub niezalegania ze spółdzielni / wspólnoty mieszkaniowej. Bardzo ważna informacja to status meldunkowy danej nieruchomości – nieruchomość gdzie zameldowane są osoby jest warta znacznie mniej. Warto również być przygotowanym na przedstawienie przykładowych rachunków za prąd, gaz, wodę a także podatek od nieruchomości.

Jakie informacje o nieruchomości są potrzebne ?

Gdzie zlokalizowana jest nieruchomość = adres. Jeśli jest to blok to ilu piętrowy i z którego roku a także na którym piętrze znajduje się lokal i czy w bloku jest zsyp na śmieci. Czy w bloku znajduje się winda. Jaki jest metraż, ile pokoi oraz rozkład mieszkania i informacja o balkonie / logii / tarasie. Kiedy został przeprowadzony remont, lub w jakim stanie jest mieszkanie. Informacja o stanie stolarki okiennej, instalacji elektrycznej, wodnej i gazowej.

Ile jesteśmy w stanie zapłacić ?

Płacimy mniej niż warta rynkowo jest nieruchomość – to ryzyko wielomiesięcznej sprzedaży przenosimy na siebie. Często jest także kwestia spłaty zadłużenia w spółdzielni czy wspólnocie mieszkaniowej. Wielokrotnie zdarzało się że nieruchomość posiadała także inne ukryte zadłużenia jak naliczenia licznikowe. Nieruchomość warta jest tyle ile ktoś chce zapłacić a nie tyle ile na ile wycenia ją sprzedający. Na tym polega właśnie idea prowadzenia naszego biznesu. Płacimy 50-70% wartości rynkowej ale zamiast martwić się wielomiesięcznym procesem sprzedaży mieszkania czy domu możesz liczyć na błyskawiczne zamknięcie transakcji notarialnej !

Skupujemy mieszkania w całej Warszawie:

AninBemowoBiałołękaBielanyBródnoChomiczówkaChoszczówkaCzerniakówFalenicaGocławGocławekGrochówJelonkiKabatyKawęczynKołoMarymontMarysinMiedzeszynMokotówMuranówNowolipkiOchotaOkęciePowązkiPowiślePowsinPragaPraga PołudniePraga PółnocRadośćRakowiecRembertówSadybaSaska KępaSiekierkiSłużewSłużewiecSolecStara MiłosnaStare MiastoStegnySzczęśliwiceŚródmieścieTarchominTargówekUrsusUrsynówWarszawa CentrumWawerWawrzyszewWesołaWilanówWłochyWolaZaciszeŻerańŻoliborz.

Oraz w najbliższych okolicach Warszawy:

Adamowizna, Bieniewice, Biskupice, Błonie, Brwinów, Domaniew, Duchnice, Falenty, Grodzisk Mazowiecki, Izdebno Kościelne, Jaktorów, Janki, Kady, Kanie, Kłudno Stare, Komorów, Konotopa, Kozerki, Książenice, Kuklówka, Michałowice, Międzyborów, Milanówek, Moszna, Nadarzyn, Natolin, Nowa Wieś, Opypy, Otrębusy, Owczarnia, Ożarów, Pęcice, Piastów, Płochocin, Podkowa Leśna, Pruszków, Radonice, Radziejowice, Reguły, Rusiec, Sękocin, Sietrzeń, Sokołów, Stara Wieś, Strzeniówka, Żółwin, Żyrardów.

ZADZWOŃ: + 48 530 907 520
ZOBACZ TAKŻE NASZE STRONY:

skup-mieszkan.nieruchomosci.pl

zmiana-lokum.pl

skupujemy-mieszkania.waw.pl

skup-mieszkan.pl

Jedna odpowiedź do “SKUP NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA”

Możliwość komentowania jest wyłączona.