nieruchomości białystok, NIERUCHOMOŚCI podlasie, mieszkania, domy, działki BIAŁYSTOK
Białystok / Nowe Miasto

 
Nr oferty: 6320
Miejscowość: Białystok
Dzielnica: Nowe Miasto
Ulica: wolno stojący z 2000 r
Powierzchnia: 250/820 m2
Pokoi: 5
Materiał: murowany
Powierzchnia piwnicy: 80 m2
Powierzchnia mieszkalna: 150 m2
Powierzchnia działki: 820 m2
Powierzchnia zabudowy: 140 m2
Stan techniczny obiektu: atrakcyjny do zamieszkania
Wymiary działki: 22 x 37
Rok zakończenia budowy: 2000
Infrastruktura: pełna
Powierzchnia Domu: 250 m2
liczba kondygnacji: 2
Typ zabudowy: wolno stojący
Opis: Polecam Państwu dom z 2000r w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, cichej, spokojnej okolicy na  Osiedlu Nowe Miasto. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.
Działka o powierzchni 820m2, ogrodzona, zagospodarowana z dużą ilością okazałych drzew (sosny, brzozy , klony ), krzewów oraz kwiatów, zadaszonym miejscem do wypoczynku i grillowania ( kamienny obustronny finezyjnie wykonany kominek z możliwością grillowania ) .
Nieruchomość to autorski projekt architektów z zachowaniem własnego stylu.
ROZKŁAD KONDYGNACJI
Na parterze domu duża przestrzeń: salon, kuchnia ok 60m2 , łazienka z prysznicem oraz gabinet. Schody prowadzące na piętro  z kutą poręczą i drewnianymi stopniami, klatka schodowa z oknami  w formie oranżerii. 
Na pierwszym piętrze: 3 sypialnie  w tym dwie z antresolą oraz duża łazienka z wanną. Poniżej parteru znajduje się  dodatkowy pokój oraz pomieszczenia gospodarcze. W piwnicy pralnia i kotłownia . Przy ogrodzeniu przed budynkiem znajduje się miejska instalacja gazowa.
Dom murowany, ocieplony, dach pokryty blachodachówką, ogrzewany kominkiem i piecem na olej opałowy. Istnieje możliwość zmiany ogrzewania na gazowe ( gaz w ulicy ).
W pobliżu komunikacja miejska, przedszkole, szkoła, sklepy. Przed domem trawnik i duże kasztanowce.
ZAPRASZAM 600 383 208

W ramach naszej obsługi po sprzedaży dokumentujemy protokołem przekazanie domu, organizujemy rozliczenie energii elektrycznej, gazu, wody i innych opłat związanych z eksploatacją.Cena: 995 000,00 PLN