nieruchomości białystok, NIERUCHOMOŚCI podlasie, mieszkania, domy, działki BIAŁYSTOK
Domy / Okolice

 
Nr oferty: 6454
Miejscowość: Ogrodniczki gm.Supraśl
Ulica: wolno stojący 2014r atrakcyjny
Powierzchnia: 175/900 m2
Pokoi: 5
Materiał: murowany
Balkon: taras + balkon
Garaż: dwa stanowiska
Powierzchnia mieszkalna: 140 m2
Powierzchnia działki: 900 m2
Stan techniczny obiektu: atrakcyjny do zamieszkania
Rok zakończenia budowy: 2014
Infrastruktura: prąd, woda, gaz, szambo
Powierzchnia Domu: 175 m2
liczba kondygnacji: 2
Typ zabudowy: wolno stojący
Opis: Polecamy do sprzedaży dom z 2014r malowniczo położony na samym skraju puszczy Knyszyńskiej. W najbliższym otoczeniu mamy las , rzekę, jeziorka leśne z kąpieliskami a także przedszkole, szkołę, sklep spożywczy czy też przystanek mpk. Dom jak i całe nowo   powstające osiedle znajduje się na ogrodzonym terenie zaledwie kilkaset metrów od nowej obwodnicy Ogrodniczek.

Projekt domu: Opałek 2g z małymi zmianami na parterze zamiast komórki wnęka na rzecz szafy typu komandor, i pod garażem znajduje się mała piwniczka.

Dom postawiony z pustaka ceramicznego w technologii bezspoinowej (wienerberger porotherm), ocieplony steropianem 15cm KARSBUD (grafit - spieniony w wyższej gęstości niż standardowy), więźba dachowa pozyskana ze starolasu impregnowana, pokrycie - dachówka ceramiczna(wienerberger) , systemy kominowe z wkładem ceramicznym. Dom ogrzewany kominkiem z rozprowadzeniem ciepłego powietrza + piec (MetelFach model sokół) z podajnikiem na ekogroszek/pellet/zboża/drewno z rozprowadzeniem ciepła podłogówką (parter i łazienki na piętrze) + kaloryfery (1 pokój na dole + wszystkie pokoje na piętrze). Okna trzyszybowe + profil wielokomorowy obustronnie laminowany (prod Vitron).

ZAPRASZAM 600 383 208Cena: 589 000,00 PLN